Adresas: 
L. Giros g. 44, Vilnius
Tel.: 5-248 3750

El. paštas: 
evelina@duzginelis.lt
Internetinė svetainė: 
http://www.duzginelis.lt

Priklausomybė: 
Nevalstybinė

Mokymo kalbos: 
lietuvių
Mokymo formos: 
Dieninė

Savivaldybė:
Vilniaus apskr. Vilniaus m. sav.
Ugdomoji veikla

Ugdymas vykdomas pagal valstybinę VĖRINĖLIO programą, kuri papildyta menine veikla ir A. Friobelio ugdymo gairėmis. Veikia 3-8 metų vaikams skirti muzikos, anglų kalbos, fortepijono, amatų, sveikos gyvensenos, kineziterapijos, dailės būreliai ir pamokėlės. 

 

Mums ekologija prasidėjo nuo mokymosi rūšiuoti atliekas. Todėl visus metus ir toliau mokinsimės ne tik atskirti popierių nuo plastiko, saugoti gamtą, bet ir sužinoti, iš kur atsiranda ekologiškas grūdelis, kaip iš jo sumalami miltai, ir koks receptas yra skaniosios duonelės. Savo pačių paruoštoje lysvėje stebėsime, kaip užauga petražolės, kmynai, mėtos, čiobreliai - jais gardinsime ir po to ragausime maistą. Norime, kad darželyje įgytas ryšys su gamta vaikams ateityje padėtų pasirinkti gyvenimo būdą. Prieš keletą metų susipažinę su Augusto Friobelio ugdymo sistema, šiais metais taip pat ją sėkmingai taikysime ugdydami savo mažuosius. Kaip ir kiekvienais metais, kursime saugią, linksmą, kūrybišką, namus primenančią aplinką, kurioje vaikai gali žaisdami pažinti save, draugus, juos supančią socialinę aplinką. Remdamiesi Augusto Friobelio ugdymo filosofija ir toliau sieksime, kad vaikystė būtų kupina žaidimų, kad mūsų vaikus supanti aplinka būtų kuo natūralesnė, kad vaikas pajaustų, koks šiltas yra medinis žaisliukas ar kokie švelnūs yra mamytei pagaminti vilnos karoliukai.

 

Taip pat taikome sveikuolišką programą. Remiamės ajurvedinėmis žiniomis. Rengiame žygius į gamtą ir ekskursijas į lietuviškus ūkius.